Akompaniatorzy

Dorota Kuczyńska

CENIONA I UWIELBIANA PRZEZ ŚPIEWAKÓW WSPANIAŁA PIANISTKA, KAMERALISTKA I KOREPETYTOR WOKALNY.

 

Urodzona w Gnieźnie. Państwową Szkołę Muzyczną II st. im. F. Chopina w Poznaniu ukończyła z wyróżnieniem w klasie fortepianu mgr Jerzego Libery. 

Absolwentka Wydziału Instrumentalnego Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy w klasie fortepianu prof. Jerzego Godziszewskiego i 

prof. Marii Murawskiej. Podyplomowe studia kameralistyki odbyła w klasie prof. Mai Nosowskiej w Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie.(2003)

Interpretację niemieckiej liryki wokalnej doskonaliła u prof. Wolfganga Panwitza.

więcej

Alicja Tarczykowska

Pianistka, kameralistka, korepetytor wokalny.

Absolwentka Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy, gdzie uzyskała dyplom z wyróżnieniem w klasie fortepianu prof. Wiesławy Ronowskiej (2006). Swoje umiejętności doskonaliła pod kierunkiem prof. Katarzyny Popowej-Zydroń na Podyplomowym Studium Instrumentalistyki Akademii Muzycznej w Bydgoszczy (2008). Jako stypendystka programu Socrates Erasmus kształciła się również w Istituto Musicale Achille Peri w Reggio Emilia (Włochy, 2005). Ukończyła Podyplomowe Studium Pieśni na Uniwersytecie Muzycznym im. F. Chopina w Warszawie (2012). 

więcej

Radosław Zaworski

Pianista urodzony w Szczecinie.

Absolwent Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy w klasie prof. Ewy Pobłockiej oraz ad. dr Bartłomieja Weznera.

Obecnie pianista-korepetytor w macierzystej Uczelni na Wydziale Wokalno - Aktorskim w klasie ad. dr hab. Kamili Kułakowskiej oraz prof. Wiesława Bednarka.

więcej

Artur Pilch

PIANISTA, KOREPETYTOR WOKALNY

Absolwent Państwowego Liceum Muzycznego im. F. Chopina w Krakowie, w klasie fortepianu mgr J. Lubienieckiego oraz Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy, w klasie fortepianu prof. E. Pobłockiej. Od 2005 roku jest zatrudniony w Operze Nova w Bydgoszczy na stanowisku korepetytora solistów, a także w Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy, prowadząc Zespoły Operowe oraz jako korepetytor w klasie prof. Małgorzaty Greli

więcej