JAK DOJECHAĆ?

Jak dojechać do Bydgoszczy?

 

Samolot

Międzynarodowy Port Lotniczy im. Ignacego Jana Paderewskiego zlokalizowany jest 3,5 km na południe od ścisłego centrum Bydgoszczy.Dogodne połączenie z portem zapewnia  droga krajowa nr 25 oraz linia autobusowa nr 80, łącząca port z dworcami PKS i PKP. 

Rozkład jazdy autobusu nr 80:

http://www.zdmikp.bydgoszcz.pl/pl/transport/rozklad-jazdy

 

Pociąg

Bydgoszcz posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z większością dużych miast w Polsce.Do dworca PKP Bydgoszcz Główna dojeżdżają autobusy 54, 57, 67, 71, 77, 79, 80 i tramwaje 5 i 8.

 

Autobus

Bydgoszcz jest najważniejszym w województwie przystankiem autobusów komunikacji dalekobieżnej.Informacje na temat połączeń z Bydgoszczy znajdują się na stronie PKS oraz pod numerem infolinii +48 703 403 350.

http://www.pks.bydgoszcz.pl/

 

Dojazd samochodem

Bydgoszcz przecinają dwie ważne drogi krajowe nr 10 i 25. Dzięki pierwszej z nich istnieje dogodne połączenie z Piłą i Szczecinem w kierunku północno-zachodnim. Z kolei druga zapewnia dogodne połączenie z Wrocławiem, Poznaniem a także bydgoskim lotniskiem.

W odległości 60 kilometrów od Bydgoszczy znajduje się wjazd na autostradę A1, którą można dojechać do Trójmiasta w kierunku północnym oraz do Łodzi w kierunku południowym.

Parkingi wielopoziomowe znajdują się przy ulicy Jagiellońskiej 23 (w pobliżu Hotelu City) oraz przy ul. Pod Blankami (niedaleko Starego Rynku).

Polecamy również zapoznanie się z mapą strefy płatnego parkowania i cenami:

https://visitbydgoszcz.pl/pl/miejsca/91-parkowanie/134-strefa-platnego-parkowania