1.Katarzyna Wardak |
nr 62 |
godz. 10.20 – 10.50 |
ćw. Nr 624 |
2.Dorota Nowak |
nr 34 |
godz. 10.30 – 11.00 |
ćw. Nr 626 |
3. Daria Barszczyk |
nr 3 |
godz. 10.40 – 11.10 |
ćw. Nr 625 |
4. Michał Sobiech |
nr 51 |
godz. 10.50 – 11.20 |
ćw. Nr 603 |
5. Małgorzata Syrek |
nr 54 |
godz. 11.00 – 11.30 |
ćw. Nr 624 |
6. Aleksandra Nowińska |
nr 35 |
godz. 11.10 - 11.40 |
ćw. Nr 626 |
7. Natalia Płonka |
nr 39 |
godz. 11.20 – 11.50 |
ćw. Nr 625 |
8. Sylwia Olejniczak |
nr 36 |
godz. 11.30 – 12.00 |
ćw. Nr 624 |
9. Szymon Rona |
nr 44 |
godz. 11.40 – 12.10 |
ćw. Nr 603 |
10. Damian Suchożebrski |
nr 52 |
godz. 11.50 – 12.20 |
ćw. Nr 604 |
11. Jędrzej Tomczyk |
nr 59 |
godz. 12.00 – 12.30 |
ćw. Nr 605 |
12. Justyna Gęsicka |
nr 12 |
godz. 12.10 – 12.40 |
ćw. Nr 625 |
13. Łukasz Jakubczak |
nr 17 |
godz. 12.20 – 12.50 |
ćw. Nr 603 |
14. Łukasz Klimczak |
nr 25 |
godz. 12.30 – 13.00 |
ćw. Nr 604 |
15. Bartłomiej Kłos |
nr 26 |
godz. 12.40 – 13.10 |
ćw. Nr 605 |
16. Julia Malik |
nr 30 |
godz. 12.50 – 13.20 |
ćw. Nr 626 |
17. Julia Pruszak |
nr 40 |
godz. 13.00 – 13.30 |
ćw. Nr 624 |
18. Michał Rudziński |
nr 45 |
godz. 13.10 – 13.40 |
ćw. Nr 603 |
19. Łukasz Skrobek |
nr 50 |
godz. 13.20 – 13.50 |
ćw. Nr 604 |
20. Magdalena Szuba |
nr 56 |
godz. 13.30 – 14.00 |
ćw. Nr 625 |
21. Paweł Tomasiak |
nr 58 |
godz. 13.40 – 14.10 |
ćw. Nr 605 |
22. Paweł Trojak |
nr 60 |
godz. 13.50 – 14.20 |
ćw. Nr 603 |
23. Sonia Warzyńska-Dettlaff |
nr 64 |
godz. 14.00 – 14.30 |
ćw. Nr 626 |
24. Anna Federowicz |
nr 10 |
godz. 14.10 – 14.40 |
ćw. Nr 624 |
25. Marta Matuszewska |
nr 32 |
godz. 14.20 – 14.50 |
ćw. Nr 625 |
26. Szymon Mechliński |
nr 33 |
godz. 14.30 – 15.00 |
ćw. Nr 604 |
27. Olga Siemieńczuk |
nr 47 |
godz. 14.40 – 15.10 |
ćw. Nr 626 |
28. Tola Skomar |
nr 48 |
godz. 14.50 – 15.20 |
ćw. Nr 624 |
29. Paweł Swajda |
nr 53 |
godz. 15.00 – 15.30 |
ćw. Nr 605 |
30. Roksana Wardenga |
nr 63 |
godz. 15.10 – 15.40 |
ćw. Nr 625 |
31.MarcelaWierzbicka-Opalińska |
nr 66 |
godz. 15.20 – 15.50 |
ćw. Nr 626 |
32. Natalia Winnik |
nr 67 |
godz. 15.30 – 16.00 |
ćw. Nr 624 |
33. Janusz Żak |
nr 70 |
godz. 15.40 – 16.10 |
ćw. Nr 603 |
34. Nazarii Kachala |
nr 23 |
godz. 15.50 – 16.20 |
ćw. Nr 604 |
35. Łukasz Załęski |
nr 69 |
godz. 16.00 – 16.30 |
ćw. Nr 605 |
36. Bożena Bujnicka |
nr 5 |
godz. 16.10 – 16.40 |
ćw. Nr 625 |
37. Mateusz Eckert |
nr 9 |
godz. 16.20 – 16.50 |
Ćw. Nr 603 |
38. Sebastian Gabryś |
nr 11 |
godz. 16.30 – 17.00 |
ćw. Nr 604 |
39. Arkadiusz Jakus |
nr 18 |
godz. 16.40 – 17.10 |
ćw. Nr 605 |
40. Michał Janicki |
nr 20 |
godz. 16.50 – 17.20 |
ćw. Nr 603 |
41. Elwira Janasik |
nr 21 |
godz. 17.00 – 17.30 |
ćw. Nr 626 |
42. Katarzyna Marczewska |
nr 31 |
godz. 18.20 – 18.50 |
ćw. Nr 624 |
43. Małgorzata Pawłowska |
nr 37 |
godz. 18.30 – 19.00 |
ćw. Nr 626 |
44. Krystian Psujek |
nr 42 |
godz. 18.40 – 19.10 |
ćw. Nr 603 |
45. Paulina Rogóż |
nr 43 |
godz. 18.50 – 19.20 |
ćw. Nr 625 |
46. Iwona Sapeta |
nr 46 |
godz. 19.00 – 19.30 |
ćw. Nr 624 |
47. Zofia Skowron |
nr 49 |
godz. 19.10 – 19.40 |
ćw. Nr 626 |
48 Paulina Szafaryn |
nr 55 |
godz. 19.20 – 19.50 |
ćw. Nr 625 |
49. Justyna Wieruszewska-Biniek |
nr 65 |
godz. 19.30 – 20.00 |
ćw. Nr 624 |
1. Michał Grabczuk |
nr 15 |
godz. 13.30 – 14.00 |
ćw. Nr 603 |
2. Arkadiusz Anyszka |
nr 1 |
godz. 13.40 – 14.10 |
ćw. Nr 604 |
3. Paulina Araśniewicz |
nr 2 |
godz. 13.50 – 14.20 |
ćw. Nr 605 |
4. Justyna Bujak |
nr 4 |
godz. 14.00 – 14.30 |
ćw. Nr 603 |
5. Magdalena Czarnecka |
nr 8 |
godz. 14.10 – 14.40 |
ćw. Nr 604 |
6. Agnieszka Grala |
nr 16 |
godz. 14.20 – 14.50 |
ćw. Nr 605 |
7. Julia Jarmoszewicz |
nr 22 |
godz. 14.30 – 15.00 |
ćw. Nr 603 |
8. Ewelina Wiśniecka |
nr 68 |
godz. 14.40 – 15.10 |
ćw. Nr 604 |
9. Rafał Żurek |
nr 71 |
godz. 14.50 – 15.20 |
ćw. Nr 605 |
10. Przemysław Cierzniewski |
nr 6 |
godz. 15.00 – 15.30 |
ćw. Nr 603 |
11. Magdalena Cieślak |
nr 7 |
godz. 15.10 – 15.40 |
ćw. Nr 604 |
12. Mariola Gidelska |
nr 13 |
godz. 15.20 – 15.50 |
ćw. Nr 605 |
13. Katarzyna Jakóbczyk |
nr 19 |
godz. 15.30 – 16.00 |
ćw. Nr 603 |
14. Joanna Kędzior |
nr 24 |
godz. 15.40 – 16.10 |
ćw. Nr 604 |
15. Sławomir Kowalewski |
nr 27 |
godz. 15.50 – 16.20 |
ćw. Nr 605 |
16. Kamila Goik |
nr 14 |
godz. 16.00 – 16.30 |
ćw. Nr 603 |
17. Paulina Łysikowska |
nr 29 |
godz. 16.10 – 16.40 |
ćw. Nr 604 |
18. Weronika Leśniewska |
nr 28 |
godz. 16.20 – 16.50 |
ćw. Nr 605 |
19. Katarzyna Szymkowiak |
nr 57 |
godz. 16.30 – 17.00 |
ćw. Nr 603 |
20. Karolina Pawula-Szponder |
nr 38 |
godz. 16.40 – 17.10 |
ćw. Nr 604 |
21. Pavlo Prystai |
nr 41 |
godz. 16.50 – 17.20 |
ćw. Nr 605 |
22. Magdalena Wachowska |
nr 61 |
godz. 17.00 – 17.30 |
ćw. Nr 603 |