Nr 25 Łukasz Klimczak godz. 09.00 – 10.30
Nr 3 Szymon Mechliński godz. 09.50 – 11.20
Nr 44 Szymon Rona godz. 12.10 – 13.40
Nr 50 Łukasz Skrobek godz. 17.20 – 18.50
Nr 52 Damian Suchożebrski godz. 17.40 – 19.10
Nr 58 Paweł Tomasiak godz. 18.55 – 20.25
Nr 60 Paweł Trojak godz. 19.15 -20.45
Nr 69 Łukasz Załęski godz. 09.10 – 10.40
Nr 1 Arkadiusz Anyszka godz. 09.40 – 11.10
Nr 6 Przemysław Cierzniewski godz. 11.00 – 12.30
Nr 11 Sebastian Gabryś godz. 12.10 – 13.40
Nr 15 Michał Grabczuk godz.17.00 – 18.30
Nr 18 Arkadiusz Jakus godz. 17.30 – 19.00
Nr 23 Nazarii Kachala godz. 18.40 – 20.10
Nr 41 Pavlo Prystai godz. 20.10 – 21.40
Nr 70 Janusz Żak godz. 09.20 – 10.50
Nr 71 Rafał Żurek godz. 09.30 – 11.00
Nr 9 Mateusz Eckert godz. 11.30 – 13.00
Nr 17Łukasz Jakubczak godz. 17.20 – 18.50
Nr 20 Michał Janicki godz. 18.10 – 19.40
Nr 27 Sławomir Kowalewski godz. 19.20 – 20.50
Nr 26 Bartłomiej Kłos godz. 09.10 – 10.40
Nr 42 Krystian Psujek godz. 11.25 – 12.55
Nr 45 Michał Rudziński godz. 12.20 – 13.50
Nr 51 Michał Sobiech godz. 17.30 – 19.00
Nr 53 Paweł Swajda godz.17.50 – 19.20
Nr 59 Jędrzej Tomczyk godz. 19.05 – 20.35
Nr 68 Ewelina Wiśniecka godz. 09.00 – 10.30
Nr 3 Daria Barszczyk godz. 10.00 – 11.30
Nr 5 Bożena Bujnicka godz. 10.50 – 12.20
Nr 8 Magdalena Czarnecka godz. 11.20 – 12.50
Nr 12 Justyna Gęsicka godz. 12.20 – 13.50
Nr 14 Kamila Goik godz. 12.40 – 14.10
Nr 16 Agnieszka Grala godz. 17.10 – 18.40
Nr 21 Elwira Janasik godz. 18.20 – 19.50
Nr 24 Joanna Kędzior godz. 18.50 – 20.20
Nr 29 Paulina Łysikowska godz. 19.40 – 21.10
Nr 38 Karolina Pawula-Szponder godz. 20.00 – 21.30
Nr 61 Magdalena Wachowska godz. 20.30 – 22.00
Nr 30 Julia Malik godz. 09.20 – 10.50
Nr 32 Marta Matuszewska godz. 09.40 – 11.10
Nr 35 Aleksandra Nowińska godz. 10.45 – 12.15
Nr 39 Natalia Płonka godz. 11.05 – 12.35
Nr 43 Paulina Rogóż godz. 11.35 – 13.05
Nr 47 Olga Siemieńczuk godz. 12.40 – 14.10
Nr 48 Tola Skomar godz. 17.00 – 18.30
Nr 54 Małgorzata Syrek godz. 18.00 – 19.30
Nr 56 Magdalena Szuba godz. 18.45 – 20.15
Nr 63 Roksana Wardenga godz. 19.35 – 21.05
Nr 65 Justyna Wieruszewska-Biniek godz. 20.20 – 21.50
Nr 67 Natalia Winnik godz. 20.40 – 22.10
Nr 2 Paulina Araśniewicz godz. 09.50 – 11.20
Nr 4 Justyna Bujak godz. 10.40 – 12.10
Nr 7 Magdalena Cieślak godz. 11.10 – 12.40
Nr 10 Anna Federowicz godz. 11.40 – 13.10
Nr 13 Mariola Gidelska godz. 12.30 – 14.00
Nr 19 Katarzyna Jakóbczyk godz. 17.40 – 19.10
Nr 22 Julia Jarmoszewicz godz. 18.30 – 20.00
Nr 28 Weronika Leśniewska godz. 19.30 – 21.00
Nr 36 Sylwia Olejniczak godz. 19.50 – 21.20
Nr 57 Katarzyna Szymkowiak godz. 20.20 – 21.10
Nr 31 Katarzyna Marczewska godz. 09.30 – 11.00
Nr 34 Dorota Nowak godz. 10.00 – 11.30
Nr 37 Małgorzata Pawłowska godz. 10.55 – 12.25
Nr 40 Julia Pruszak godz. 11.15 – 12.45
Nr 46 Iwona Sapeta godz. 12.30 – 14.00
Nr 49 Zofia Skowron godz. 17.10 – 18.40
Nr 55 Paulina Szafaryn godz. 18.35 – 20.05
Nr 62 Katarzyna Wardak godz. 19.25 – 20.55
Nr 64 Sonia Warzyńska-Dettlaff godz. 20.10 – 21.40
Nr 66 Marcela Wierzbicka-Opalińska godz. 20.30 – 22.00